Hakkımızda

Hakkmızda


 • Biz Kimiz ?

  2014 yılında Fatih AKYOL ve Davut GÖKTEKİN tarafından Kırşehir'de kurulan Kırşehir Sürücü Kursu, son bir yıldır sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Sürücü kursu sektöründe, eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilme ve aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahiptir.

  Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur.Bu sebeple Kırşehir Sürücü Kursu Eğitim Kurumları'nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışına sahiptir. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

  Kalite yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politakımıza bağlı olarakda Kırşehir Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standart dizasyonunu kaybetmemek adına,tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

  Size özel avantajlarımızdan faydalanmak istermisiniz?

  Galeri Bize Ulaşın

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan sorulara göz atabilir, cevaplarına bakabilirsiniz


8 Adet Fotoğraf
Kimlik Fotokopisi
Sağlık Raporu
Sabıka Kaydı
Öğrenim Belgelsi Aslı

“A2”, “B”, “BE”, C1”, C1E”, “F” ve “G” sınıfı sertifikalar için 18 (onsekiz) yaşını bitirmiş olmak.“M”, “A1”, “A2”, “A” ,“B1” “B” “D1” “D” “C1” “C” ve “F” sınıfı için en az ilkokul düzeyinde eğitim almış olmak.Pratisyen tabip veya uzman tabip tarafından verilen “sürücü olur” sağlık raporu almış olmak.“Sabıka kaydının olmadığına dair” dilekçeyi Özel MTSK müdürlüğüne vermek.Sürücü belgesi süresiz olarak geri alınmamış olmak.Son 6 (altı) ay içinde cepheden çekilmiş 2 (iki) adet biyometrik fotoğrafını Özel MTSK müdürlüğüne teslim etmek.Nüfus cüzdanı fotokopisini Özel MTSK Müdürlüğüne teslim etmek.Sınav ücretini MTSKS takviminde belirtilen süre içerisinde yatırmak.Belirlenen süreye kadar Özel MTSK’ya devam ederek, teorik derslerin eğitimlerini tamamlamak.

- Yeni ehliyet sınıflarındaki en önemli değişiklik, araçlara takılan ek yüklerle ilgili yeni düzenlemelerin yapılmış olmasıdır. Belli sınırlar dahilden takılacak römorklara göre ehliyet sınıfları çeşitlenmiştir. Bu kadar ehliyet sınıfı çeşidi olmasının temel sebebi budur.
-Bazı ehliyet sınıflarında yaş sınırları değiştirilmiştir. Bazı ehliyet sınıflarına ise deneyim şartı getirilmiştir.
- Eskiden B sınıfı sürücüler minibüs sürebiliyordu. İlk defa ehliyet alacaklar direk minibüs kullanamayacak ve deneyim şartı aranacak.
- MOPED sürücüleri için yaş sınırı 16'ya düşürülmüştür ve tüm sınıflar MOPED kullanabilecekler. (M sınıfı)
- Motorsiklet grubu eskiden A1, A2 iken yeni düzene göre M, A1, A2 ve A ehliyet sınıfları getirilmiştir.
-H sınıfı ehliyet kaldırılmış olup, kişinin engel durumu ehliyetinde belirtilecektir.
- Otomatik vites ehliyeti getirildi. Böylece ilk defa ehliyet alacaklar dilerlerse otomatik vites ehliyet için başvuru yapabilecek.

Daha Fazla Sorunuz mu Var ?
Bize Sorun

Hemen Ehliyet Sahibi Olmak İçin Bize Ulaşın

İLETİŞİM